Sergio Leone Svarta högklackade ankelboots från Sergio Leone

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta höga klackar från Sergio Leone är ett bra val för kvinnor som värderar både stil och komfort. Dessa eleganta stövlar kombinerar modern design med funktionalitet, vilket gör dem perfekta i vardagliga stiliseringar. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, de garanterar hållbarhet och bekvämlighet och ytterligare isolering gör dem perfekta under svalare dagar.

Den 6 cm höga hälen i form av ett inlägg säkerställer stabilitet, och den byggda -up -hälen lägger till karaktär och betonar elegans. Den runda näsan gör stövlarna inte bara fashionabla, utan också bekväma att bära, vilket kommer att uppskattas av varje kvinna. Pälsen inuti stövlarna gör att fötterna lindas i trevlig värme, vilket är oerhört viktigt under höst- och vintersäsongen.

Dessa svarta stövlar från Sergio Leone är det perfekta valet för många stilar - både för byxor och klänningar. Tack vare den släta plastsulan är skor inte bara ett stilistiskt val, utan också en praktisk lösning varje dag. Stövlar är packade i en originallåda, vilket också gör dem till en bra presentidé.

Sammanfattningsvis är Black High Heels Sergio Leone ett måste i varje kvinnlig garderob. De erbjuder inte bara ett elegant utseende, utan också komfort och värme som är nödvändiga under vintersäsongen. Välj dem och njut av fashionabla och funktionella skor som säkert kommer att locka dina ögon!

  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: BT637B
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Plast, slät
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Axelbredd: 22
  • Schakthöjd: 12
  • Klack / plattformshöjd: 6
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Höjd: för fotleden
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|