Sergio Leone Sergio Leone Stövlar med färgad päls med dragkedja svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komfort och stil på vinterdagar tack vare Sergio Leone wz.0013 stövlar. Dessa svarta stövlar, som utmärks av färgglad päls, är det perfekta valet för små fashionistas. Tillverkade av högkvalitativ eko-nubuck ger de inte bara ett estetiskt utseende, utan också hållbarhet och komfort.

Ovandelen av stövlarna är helt isolerad med päls, och den varma innersulan garanterar att små fötter kommer att känna sig bekväma även under frostiga dagar. Den stabila och flexibla sulan ger utmärkt grepp, vilket är ovärderligt under vinterpromenader.

Dessa stövlar kännetecknas av en perfekt finish och uppmärksamhet på varje detalj, vilket gör dem till en idealisk lösning för aktiva tjejer. Dessutom stöder en styv häl foten, vilket säkerställer att den stabiliseras på rätt sätt.

Även om produkten har en liten defekt på remsan i botten, vilket syns på det bifogade fotot, påverkar det inte dess användbarhet. Sergio Leone stövlar är ett perfekt val för varje liten elegant tjej som vill känna sig speciell på vinterdagar.

  • Färg: svart

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|
|