Vinceza Silver vinceza ballerinor grå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck komfort och stil för vår och sommar med silverbalettlägenheter från Vinceza. Dessa charmiga skor, gjorda av ekologiskt läder av hög kvalitet, kombinerar elegans och funktionalitet, vilket gör dem till det perfekta valet för varje kvinna.

Silverfärgen på balettlägenheterna sticker ut perfekt i mängden och tillför en unik glans till varje styling. Med en rund tå och låg klackhöjd (1,0 cm) garanterar dessa balettplattor komfort under vardagliga aktiviteter, och deras slip-on design gör det snabbt och enkelt att ta på och av skorna.

Inläggsmaterialet, tillverkat av naturligt läder, säkerställer komfort och tillräcklig ventilation, vilket gör dem perfekta för varma dagar. Den syntetiska sulan säkerställer tillräckligt grepp och motståndskraft mot skador, och den enkla rengöringen gör att dessa ballerinaskor kommer att behålla sitt oklanderliga utseende under lång tid.

Oavsett tillfälle kommer silvervinceza-balettlägenheter att perfekt komplettera alla kvinnors styling och kombinera komfort med ett moderiktigt utseende. Vänta inte - berika din samling med dessa unika skor!

  • Färg: grå
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Innersula: Naturläder
  • Lås: glida på , annan
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Klack / plattformshöjd: 1.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|
|