Vinceza Lackerade ballerinor med rosett VINCEZA grå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck charmen med patenterade balettlägenheter med en rosett från märket VINCEZA i en vacker grå nyans. Dessa extremt imponerande skor är det perfekta valet för dagligt bruk, som kombinerar komfort med elegans. En subtil dekoration i form av en rosett väcker uppmärksamhet och ger det hela en unik karaktär.

Ballerinaskorna är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, vilket gör att de ser unika ut, och deras lackerade yta ger glans till varje styling. Tack vare den runda tån och en mjuk, inbyggd häl säkerställer denna modell komfort att bära, även under en lång dag.

Tack vare slip-on-fästet är det extremt enkelt att ta på och av skorna, och deras universella design gör dem till en perfekt match för både eleganta klänningar och vardagsbyxor. Klackhöjden på endast 1,5 cm gör ballerinorna lätta och bekväma, perfekta för vår/sommarsäsongen.

Genom att välja VINCEZA balettlägenheter investerar du i stil och komfort. Detta är ett perfekt vardagsalternativ som säkerligen kommer att komplettera varje garderob. Förpackade i tillverkarens originalkartong kan de också vara en bra presentidé till en älskad! Välj balettlägenheter med rosett och njut av en fashionabel look varje dag!

  • Näsan: Runda
  • Samling: KeeShoes
  • Lås: glida på , annan
  • Klack / plattformshöjd: 1.5
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Färg: grå
  • Innersula: Naturläder
  • Typ av häl: utan häl
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: rosett , lackerad
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|