Sergio Todzi Sergio Todzi Loafers Med Strass rosa
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Sergio Todzi Loafers Med Strass rosa
Upptäck en ny kvalitet av komfort och stil med Sergio Todzi rosa mockasiner, som kombinerar elegans med flickaktig delikatess. Dessa unika skor, dekorerade med strass, kommer att vara ett perfekt komplement till all styling, locka uppmärksamhet och lägga till femininitet.
Mockasinerna är gjorda av ekologiskt mockaläder, vilket säkerställer inte bara ett attraktivt utseende, utan också hög kvalitet. De är lätta och välsittande för foten och garanterar komfort hela dagen. En mjuk innersula och en stark syntetisk sula med slitbana gör att bära dem till ett rent nöje, oavsett tillfälle.
Med sin slip-on stängning och runda tå kombinerar Sergio Todzi loafers avslappnad stil med fashionabla detaljer, vilket gör dem perfekta för både vardags- och kvällsutflykter. Tack vare den inbyggda, mjuka hälen kommer de att vara ett perfekt val för vår, sommar, såväl som höst och vinter.
Välj Sergio Todzi mockasiner och njut av en kombination av moderiktig design och komfort som kommer att möta varje kvinnas förväntningar. De erbjuds i tillverkarens originalförpackning och är en perfekt presentidé till en älskad eller dig själv. Låt dem inte glida förbi - dessa skor har blivit ett måste i varje garderob!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Sergio Todzi
- Färg: rosa
- Ytterligare egenskaper: strålar
- Dominant mönster: utan mönster
- Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
- Innersula: Övrig
- Näsan: Runda
- Lås: glida på
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Typ av häl: utan häl
- Klack / plattformshöjd: 1.0
Tack för att du lägger till din kommentar.