Sergio Todzi Sergio Todzi Loafers med strass blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sergio Todzi mockasiner är det perfekta valet för moderna kvinnor som värdesätter komfort och elegant stil. Dessa unika skor i en intensiv blå färg lockar uppmärksamhet, och deras designeraccent i form av strass ger dem karaktär och unikhet.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockaskinn erbjuder mockasinerna inte bara estetik utan också hållbarhet. Slip-on stängningen säkerställer snabb och bekväm påsättning, vilket gör dem till ett utmärkt val för dagligt bruk. Tack vare den runda tån och en låg plattform på 1 cm garanterar dessa skor komfort att bära, oavsett tillfälle.

Sergio Todzi mockasiner är en perfekt kombination av moderiktig design och funktionalitet. Utan ett mönster, i en klassisk form, kommer de att vara ett perfekt komplement till olika stilar - från avslappnad till mer elegant. Lägg till en färgklick och gnistra till din garderob med dessa unika skor!

  • Färg: blå
  • Lås: glida på
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Innersula: Övrig
  • Ytterligare egenskaper: strålar
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 1.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|