Vinceza Lackade vinceza ballerinor svart blå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort i alla situationer tack vare Vinceza patenterade balettlägenheter i svart och blått. Dessa snygga damskor är ett utmärkt val för kvinnor som värdesätter både estetik och komfort. Tillverkade av ekologiskt läder av hög kvalitet, de är slitstarka och eleganta i utseende.

Vinceza balettlägenheter har en klassisk, rund tå, vilket ger dem en unik charm. Deras slip-on-design gör att de är extremt lätta och bekväma, och den låga klackhöjden på endast 1 cm garanterar komfort att bära hela dagen.

Tack vare kombinationen av svarta och blå färger passar dessa balettlägenheter perfekt in i de senaste trenderna och kan enkelt kombineras med olika stilar - från avslappnad till mer elegant. Du behöver inte längre välja mellan stil och komfort. Välj Vinceza balettlägenheter och njut av mode och komfort varje dag!

  • Innersula: Naturläder
  • Lås: glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Näsan: Runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: svart , blå
  • Klack / plattformshöjd: 1.0
  • Yttre material: konstgjort läder

Tack för att du lägger till din kommentar.

|