Vinceza Lackade dammockasiner på den svarta Vinceza-plattformen

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar damlackerade plattformsmockasiner i svart från det välkända varumärket Vinceza. Dessa eleganta skor kommer inte bara att lägga till elegans till varje styling, utan kommer också att säkerställa komforten att bära tack vare noggrant utvalda material.

Mockasinerna är gjorda av ekologiskt yttre läder, vilket gör att de inte bara är miljövänliga, utan även ser snygga ut på benet. Interiören är fodrad med naturligt läder, vilket garanterar njutning och komfort under vardagliga aktiviteter. Dessutom, tack vare plattformens tjocklek på 2,5 cm och hälhöjden på 3,5 cm, kan du njuta av en moderiktig look utan att ge avkall på komforten.

Med sin klassiska svarta färg kommer Vinceza mockasiner att passa perfekt in i vilken garderob som helst. Oavsett om du går för vardagskläder, ett möte eller en utekväll kommer dessa skor att vara ett perfekt komplement till både vardagliga och eleganta stilar. En ytterligare fördel är stilistiska detaljer, såsom en lackerad finish och en kedja, som ger dem en modern karaktär.

Slip-on stängningen gör dessa mockasiner extremt lätta och bekväma att ta på och av. Dessutom omfattas produkten av en 24-månaders garanti, vilket säkerställer köpsäkerhet. Mockasinerna levereras i tillverkarens originalförpackning.

Välj svarta patent loafers på en plattform från Vinceza och känn dig speciell i varje situation!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Klack / plattformshöjd: 3.5
  • Ytterligare egenskaper: lackerad , kedja
  • Innersula: naturläder
  • Näsan: runda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du lägger till din kommentar.

|