Vinceza Kvinnors skor lackerade på en dekorativ häl svart Vinceza 58492
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Kvinnors skor lackerade på en dekorativ häl svart Vinceza 58492
Vi presenterar kvinnors skor lackerade med en dekorativ häl Black Vinceza 58492 - det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera elegans med komfort! Dessa eleganta, eleganta skor kännetecknas inte bara av en unik design, utan också med exceptionell kvalitet.
Den lackerade övre återspeglar perfekt ljus, vilket gör att de blir ett bra komplement till både vardagliga och mer eleganta stiliseringar. En dekorativ 4 cm häl tillför inte bara charm, utan ger också stabilitet och bär komfort.
Interiören i halvbotten är gjord av naturläder, som garanterar komfort även under en lång dag på språng. Den runda näsan betonar deras universella karaktär, och det insatta snittet gör att sätta och ta bort skor extremt enkla.
Vinceza 58492 Skor är den perfekta lösningen för kvinnor som värderar ett modernt men också praktiskt utseende. Tack vare standardstorleken kan du enkelt anpassa dem till dina behov. Dessa svarta lackerade skor är bra i uppsättningar både dagligen och för speciella tillfällen.
Beställ dem idag och njut av den extraordinära stilen och komforten i varje steg!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Vinceza
- Ytterligare egenskaper: lackerad
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Producentkod: Jan362a
- Yttre material: lackerat ekologiskt läder
- Klack / plattformshöjd: 4
- Lås: ['slip on']
- Näsan: runda
Tack för att du lägger till din kommentar.