Vinceza Eleganta dammockasiner gjorda av naturligt läder, svart Vinceza 91114

Produkten är inte tillgänglig ;(

** Eleganta kvinnors loafers med naturligt läder svart Vinceza 91114 **

Introducera en anteckning om elegans i din garderob tack vare Vincez 91114 kvinnors mockasiner, som kombinerar hög kvalitet, komfort och stil. Dessa klassiska svarta loafers är gjorda av naturläder, vilket garanterar deras hållbarhet och bekvämlighet att bära i många timmar.

Mockasiner kännetecknas av en delikat, rundad tå och en dekorativ rem framtill, vilket ger dem stil. Tack vare den mjuka läderinsula blir varje steg trevligt, och deras insatta snitt gör att sätta och ta bort skor extremt enkla.

Vinceza Loafers har en platt häl med en höjd av 3,5 cm, vilket gör dem till det perfekta valet dagligen och för mer formella tillfällen. Dessutom ger gummisula utmärkt vidhäftning på olika ytor.

Oavsett den valda stylingen kommer de svarta Vinceza -loafersna att lägga till elegans och stil till alla kvinnliga outfit. För att välja i olika storlekar anpassar denna produkt till individuella behov - se till att konsultera en storlekstabell innan du köper.

Upptäck mode och komfort i en, välja Elegant Vinceza 91114 Loafers. Det är ett måste i garderoben för varje snygg kvinna!

  • Lås: Glida på
  • Uppvärmning: Inte
  • hälhöjd (cm): 3,5
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: 91114 BK LÄDER LÄDER
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: Gummi
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: Damskor
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: Platt
  • Axelhöjd (cm): 5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|