Vinceza Eleganta kvinnors loafers gjorda av Vincezas naturläder 18100 svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

** Eleganta kvinnors loafers gjorda av naturligt Vinceza -läder 18100 svart **

Upptäck de nya stylingmöjligheterna med eleganta kvinnors mockasiner Vinceza 18100. Dessa lyxiga skor, gjorda av högkvalitativa naturläder, kombinerar elegans och komfort, vilket gör dem till ett idealiskt val för alla tillfällen.

Mockasiner har en platt häl med en höjd av 3 cm, vilket säkerställer komforten att bära hela dagen. Rundade näsor ger dem subtiliteter, och framsidan är en elegant rem med en prydnad, vilket ger dem en unik karaktär. De är fantastiska både i vardagliga stiliseringar och för mer formella resultat.

Tack vare den mjuka läderinsatsen erbjuder loafers extraordinär komfort under varje steg. De sätts in, vilket gör dem lättare att ta på sig och ta av, och den minimalistiska designen utan ytterligare mönster gör att de smälter väl med olika kläder.

Vinceza Loafers är ett bra val för kvinnor som värderar kvalitet och stil. När du väljer en storlek är det värt att använda storlekstabellen för att säkert anpassa skor efter dina behov.

Finns i en klassisk svart färg, de kommer att vara ett perfekt komplement till din garderob. Tillverkarens ursprungliga förpackning i form av en elegant låda gör dem också till en bra presentidé.

Vänta inte - välj komfort och stil med Vinceza Moccasins!

  • Dominant mönster: utan mönster
  • hälhöjd (cm): 3
  • Lås: Glida på
  • Typ av häl: Platt häl
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Producentkod: 18100 svart ansiktshud
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.

Tack för att du lägger till din kommentar.

|