D/CEO D/CEO Vinröda mockasiner med Cardoso-spänne

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck den unika modellen för Cardoso -loafers från D/VD, som fängslar med sin stil och komfort! Dessa Bourgogne -loafers med ett spänne passar perfekt in i alla kvinnors garderob och lägger till elegans och stil till alla styling. De är gjorda av högkvalitets ecologiskt läder och erbjuder inte bara ett attraktivt utseende utan också hållbarhet.

Den mjuka skuminsatsen ger exceptionell bärande komfort och anpassar sig till fotens form. Tack vare detta är Cardoso -modellen det perfekta valet för långa promenader eller dagliga utflykter. Det är värt att notera att numreringen är låg, så vi rekommenderar att du väljer en större storlek för optimal passform.

Dessa loafers har en gummisula som garanterar god vidhäftning och stabilitet på olika ytor. Ett klämfästelement är inte bara en praktisk, utan också en snygg detalj som lägger karaktär till alla skor.

Låt Cardoso Bourgogne Loafers bli dina nya favoritskor! Tillverkarens ursprungliga låda gör dem till en bra presentidé. Välj komfort och stil från D/VD!

  • Uppvärmning: Understated
  • Höjd: Ny
  • Lås: 1
  • Producentkod: TS012 vin
  • Färg: Röd
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: tyg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|