Vinceza VINCEZA slipons i läder svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: VINCEZA slipons i läder svart
VINCEZA läder slipons i svart är ett perfekt val för kvinnor som värdesätter stil och komfort. Dessa eleganta skor kombinerar klassisk design med moderna lösningar, vilket gör dem perfekta för olika stilar.
Gjorda av 100 % naturligt läder, slipons är inte bara visuellt attraktiva, utan också extremt bekväma. Den runda tån och den mjuka, inbyggda hälen säkerställer en perfekt passform till foten, och tack vare slip-on-fästet går det snabbt och bekvämt att ta på dem.
Den svarta färgen på skorna gör dem lätta att kombinera med olika garderobsprylar – både luftiga klänningar och vardagsbyxor. Plattformshöjden på 1,3 cm och den trampade sulan av plast ger stabilitet vid varje steg, vilket gör dem till ett idealiskt val för dagligt bruk.
Dessa slip-ons från Vinceza är den perfekta lösningen för våren och sommaren, eftersom de passar in i en avslappnad, klassisk stil. Om du letar efter skor som kombinerar elegans med oöverträffad komfort, kommer VINCEZA läder slipons att bli en hit! Varje par levereras i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem till en fantastisk presentidé.
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Skor > Skor Vinceza
- Samling: KeeShoes
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: svart
- Innersula: naturläder
- Yttre material: naturläder
- Näsan: runda
- Fetma: G.
- Klack / plattformshöjd: 1.3
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: annan , glida på
- Typ av häl: utan häl
Tack för att du har lagt till en kommentar.