Vinceza VINCEZA loafers med låg klack grå

Produkten är inte tillgänglig ;(

VINCEZA Loafers med låg klack, grå - Dina nya favoritskor?

Letar du efter skor som kombinerar komfort, stil och mångsidighet? Lågklackade loafers från Vinceza är ett val som säkerligen kommer att uppfylla dessa kriterier. Tillverkade av ekologisk mocka av högsta kvalitet, i en elegant grå nyans, de kommer att matcha nästan vilken styling som helst.

Deras dämpade färg är en tidlös klassiker som är perfekt för många omständigheter. Den eleganta dekorationen på den runda tån med svarta metallspännen är en subtil men karakteristisk accent, som lägger till unik charm till skorna.

Förutom deras attraktiva design garanterar Vinceza mockasiner komfort vid varje steg. Den naturliga lädersulan ger fötterna tillräcklig andningsförmåga och bärkomfort, vilket är ovärderligt vid långvarig användning. Dessutom är den låga 3 cm hälen den perfekta balansen mellan elegans och komfort, vilket gör dem till ett perfekt val för både vardagliga och mer formella tillfällen.

Funktioner hos VINCEZA mockasiner:

- Färg: subtil och universell grå

- Yttermaterial: ekologiskt mockaskinn

- Dekoration: svarta metallspännen

- Komfort: innersula i naturligt läder

- Lätt att använda: slip-on modell, utan onödiga fästen

- Tidlös design: mönsterlös, matchar en mängd olika outfits

- Mångsidig: perfekt för både vardag och speciella tillfällen

- Stil: avslappnad med en touch av elegans

- Häl: låg (3 cm), platt, säkerställer stabilitet

- Sula: tillverkad av slitstark plast

Skorna levereras i original Vinceza-förpackning, vilket ytterligare understryker deras kvalitet och känsla för detaljer. Tack vare detta kommer de också att bli en bra presentidé för varje kvinna som värdesätter kombinationen av elegans och komfort. Dessa mockasiner är ett perfekt val för kvinnor som letar efter praktiska men stilrena skor.

  • Samling: KeeShoes
  • Färg på sulan: svart
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: grå
  • Fetma: G.
  • Klack / plattformshöjd: 3
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på
  • Typ av häl: platt

Tack för att du lägger till din kommentar.

|