Vinceza Vinceza lackade skor svart

Otillgänglig produkt ;(

Vinceza svarta patentskor är ett perfekt val för moderna kvinnor som vill kombinera elegans med komfort. Tillverkade av ekologiskt läder, dessa snygga skor kännetecknas av en blank yta, vilket gör dem till en perfekt passform för de senaste modetrenderna.

Insidan av skorna är utrustad med ett naturligt läderinlägg, som säkerställer komfort vid användning och säkerställer korrekt luftcirkulation. Den runda tån tillför subtilitet och snörningsförslutningen säkerställer en bra passform till foten.

Klackhöjden på 8 cm gör att dessa skor inte bara förlänger benen optiskt, utan ger också självförtroende i varje steg. Den klassiska svarta färgen gör dem universella och passar perfekt till både högtidlig klädsel och vardagsstyling.

Vinceza patentskor är ett måste i alla kvinnors garderob, som kombinerar elegans, komfort och ett moderiktigt utseende. Välj dem för vardagsbruk eller för speciella tillfällen och du kommer säkert att dra till sig uppmärksamhet!

  • Färg: svart
  • Innersula: Naturläder
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Näsan: Runda
  • Lås: snörda
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Samling: MÖJLIGA SKOR
  • Klack / plattformshöjd: 8.0
  • Enda material: syntetisk

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|
Jag rekommenderar varmt