Vinceza Vinceza 58337 Black Patent Wedge Mockasiner svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar lackerade loafers på Vincez 58337 kil i en elegant svart färg - det perfekta valet för kvinnor som värderar stil och komfort. Dessa unika skor är gjorda av naturligt lillat läder av hög kvalitet, vilket ger dem inte bara ett attraktivt utseende, utan också hållbarhet.

Mockasiner är inbäddade på en stabil plattform och 8 cm höga kilar, vilket ger några centimeter höga, samtidigt som de ger full komfort när de bär. Skorna har en rundad form, som i kombination med en bekväm naturläderinsats gör att loafers perfekt anpassar sig till foten. Dessutom garanterar en förstyvad häl säkerhet och stabilitet när man går.

Mockasiner är utrustade med en dekorativ rem med en kedja på framsidan, vilket ger dem en fashionabla och modern karaktär. Höjden på den övre är 6 cm, och den 2,5 cm tjocka sulan är gjord av plast, vilket säkerställer komfort vid varje steg. Tack vare införandet är det snabbt och bekvämt att lägga på och ta av skor.

Fashionable och tidlös design gör dessa loafers perfekta för både vardagliga stiliseringar och för mer eleganta tillfällen. När du väljer en storlek är det värt att föreslå en tillgänglig storlekstabell för att perfekt matcha skorna efter dina behov.

Investera i klassiker och elegans med lackerade mockasiner på Vincez -kilen - skapa unika stiliseringar som kommer att glädja!

  • Lås: Glida på
  • Typ av häl: Buskin
  • Axelhöjd (cm): 6
  • Producentkod: 58337 SVART FÄRG SK
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturligt lackläder
  • Modell: Lackade kilmockasiner
  • Näsan: runda
  • Fetma: G.
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: lackerad , kedja
  • hälhöjd (cm): 8
  • Plattform/sula (cm): 2,5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|