D/GMR D/GMR Svarta spetsiga tå från Aimé

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och bekvämlighet i svarta ballerinor med en Aimé -näsa från D/GMR. Dessa eleganta skor är gjorda av ekologiskt mocka läder, vilket gör dem inte bara miljövänliga, utan också ser bra ut på foten. Ballerinas inbäddade på en platt gummisula säkerställer komfort under bärning, vilket gör dem till det perfekta valet för vardagliga stiliseringar.

En snygg spetsig näsa ger dem en sofistikerad karaktär, och en subtil båge i framsidan i en matchande färg ger hela charm och flickaktig nåd. Aimé Ballerinas är ett bra alternativ för kvinnor som föredrar en klassisk och minimalistisk look.

Finns i standardnumrering, de ger perfekt passform för varje fot. Ta ett steg mot mode -sofistikering och välj Aimé Ballerinas som kommer att vara det perfekta komplementet till din garderob. Varje par levereras i tillverkarens ursprungliga låda, vilket också gör dem till en bra presentidé. Missa inte möjligheten att lägga till lite elegans till din dagliga stil!

  • Uppvärmning: Inte
  • Höjd: 7
  • Producentkod: 2556-1 svart
  • Färg: svart
  • Enda material: Gummi
  • Näsan: spets

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|