Vinceza Svarta sandaler på en bar VINCEZA

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta VINCEZA sandaler med hög klack är det perfekta valet för varje kvinna som vill kombinera elegans med komfort. Dessa klassiska damsandaler kännetecknas av ett band runt vristen, som inte bara tillför charm, utan också säkerställer stabilitet och komfort när de bärs. Den 7,5 cm höga hälen framhäver benen vackert, vilket gör siluetten smalare.

Dessa sandaler är gjorda av miljövänlig mocka och är inte bara snygga utan också miljövänliga. Insidan av skorna är dekorerad med ekologiskt läder, vilket dessutom ökar användarkomforten. Deras minimalistiska design, utan mönster, gör att de passar perfekt med olika stilar - både för vardagsbruk och för speciella tillfällen, som utekvällar eller fester.

Spännet garanterar ett säkert grepp, och den uppbyggda, styva hälen ger stabilitet, vilket gör dessa sandaler till den perfekta följeslagaren i alla situationer. Den släta plastsulan ger tillräckligt grepp, vilket ökar rörelsekomforten.

Välj en elegant stil med VINCEZA-sandaler och njut av en fashionabel look under vår-/sommarsäsongen! Dessa universella skor passar perfekt in i modetrender och erbjuder samtidigt en hög nivå av komfort - vad mer kan man önska sig?

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Typ av häl: Posta
  • Lås: spänne
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 7.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|