Primavera Primavera Svarta sandaler med suddgummi

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar svarta Primavera-sandaler, som kommer att vara ett perfekt val för vår- och sommardagar. Dessa skor är gjorda av mjukt ekologiskt läder och kombinerar elegans och komfort, vilket gör dem till det perfekta komplementet till vardagens styling.

Den ursprungliga, kontrasterande sulan med en ojämn yta väcker uppmärksamhet och ger varje outfit en unik karaktär. Tack vare det tjocka elastiska bandet runt vristen passar sandalerna perfekt till foten, vilket säkerställer komfort även under långa promenader.

En ytterligare fördel är den låga plattformen, 3 cm hög, som ger en känsla av lätthet och samtidigt stabilitet. Den klassiska designen utan mönster gör att sandalerna matchar både vardagsklänningar och lösa byxor, perfekt för vardagsbruk.

Det är definitivt värt att uppmärksamma deras universella svarta färg, som passar perfekt med olika stilar, vilket gör dem till ett mångsidigt inslag i garderoben. Tack vare högkvalitativa material kommer dessa sandaler att säkerställa långvarig användning, och deras elegans och enkelhet kommer att göra dem moderiktiga under många säsonger.

Dröj inte! Välj svarta Primavera sandaler och framhäva din stil för alla tillfällen!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Lås: glida på , annan
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Typ av häl: Platt häl
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn

Tack för att du lägger till din kommentar.

|