Primavera Primavera Röda sandaler med ett gummiband

Produkten är inte tillgänglig ;(

Röda sandaler med ett elastiskt band från Primavera är det perfekta valet för kvinnor som vill lägga till lite färg och stil till sin styling. Dessa extremt eleganta skor i en intensiv röd nyans passar perfekt till en mängd olika outfits, från vardagliga till mer formella, vilket gör dem till ett universellt inslag i garderoben.

Sandalerna är gjorda av högkvalitativa material, inklusive ekologiskt mockaläder, vilket säkerställer både ett estetiskt utseende och komfort att bära. Deras praktiska design med en platt klack på upp till 3 cm hög garanterar komfort under hela dagen, och slip-on-fästet gör det snabbt och enkelt att ta på och av skorna.

Perfekt för våren och sommaren, dessa casual sandaler är perfekta för vardagsbruk, för promenader eller möten med vänner. Tack vare en 3-centimeters plattform och en syntetisk sula med slitbana säkerställer det hela stabilitet och komfort, även på längre sträckor.

Primavera Röda sandaler med elastiskt band är kvintessensen av elegans och funktionalitet som kommer att liva upp all styling samtidigt som den förblir på modet. I tillverkarens originalförpackning är dessa unika sandaler också en perfekt presentidé för alla modeälskare. Välj komfort och stil med Primavera!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Lås: glida på , annan
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 3.0
  • Typ av häl: Platt häl
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Färg: Röd

Tack för att du lägger till din kommentar.

|