Primavera Primavera Rosa sandaler med suddgummi

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar rosa Primavera-sandaler som passar perfekt sommarens trender! Dessa extremt snygga skor, med en karakteristisk vit sula, är ett perfekt val för varmare dagar. Tillverkade av högkvalitativt läderliknande material, garanterar de bärkomfort och hållbarhet.

Sandalerna har en platt klack vilket gör dem bekväma och praktiska för vardagsbruk. Den öppna hälen och glidlåset gör dem lätta att ta på, vilket gör dem till ett utmärkt alternativ för vardagsstyling. Utrustade med en syntetisk sula med slitbana ger de stabilitet och självförtroende i ditt steg, och deras ekologiska lädersula säkerställer komforten för dina fötter.

Dessa klassiska, avslappnade sandaler är perfekta för både stadsvandringar och sommarresor. Med sin minimalistiska, mönsterfria design kan du kombinera dem med en mängd olika outfits, vilket gör dem till en universell garderob för vår/sommarsäsongen.

Tveka inte - välj Primavera sandaler, som kommer att vara oersättliga i varje kvinnas garderob i sommar!

  • Typ av häl: Platt häl
  • Innersula: Konstgjort läder
  • Näsan: Ingen näsbit
  • Enda material: syntetisk
  • Samling: KeeShoes
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Lås: glida på , annan
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Färg: rosa
  • Klack / plattformshöjd: 3.0

Tack för att du lägger till din kommentar.

|