Sergio Leone Svarta sandaler från Sergio Leone
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Svarta sandaler från Sergio Leone
Svarta Sergio Leone sandaler är det perfekta valet för varmare dagar, som kombinerar elegans och komfort. Tillverkade av ekologiskt läder, garanterar de komfort att bära både under fester och varje dag. Deras minimalistiska design med två skimrande silverränder ovanför öppna tår ger subtilitet och stil.
En rem som sveper runt foten och fästs med ett spänne ger extra stabilitet, vilket säkerställer att dessa sandaler stannar på plats oavsett tillfälle. Den 3 cm platta hälen gör dem bekväma och lätta att bära hela dagen, vilket gör dem till ett utmärkt val för sommaroutfits.
Varje par är gjorda med känsla för detaljer, och deras klassiska svarta färg gör att de matchar många stilar. Tack vare den syntetiska sulan med slitbana ger dessa sandaler bra grepp, vilket är ovärderligt under sommarens promenader.
Lägg till en touch av elegans till din garderob med Sergio Leone Black Sandals, som säkerligen kommer att bli dina favoritskor för alla tillfällen!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Sergio Leone
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: konstgjort läder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: platt häl
- Klack / plattformshöjd: 3
- Lås: spänne
- Ytterligare egenskaper: brist
- Dominant mönster: utan mönster
Tack för att du har lagt till en kommentar.