Sergio Leone Svarta romerska flipflops för kvinnor från Sergio Leone SK076H

Otillgänglig produkt ;(

Kvinnors flip flops Black Sergio Leone SK076H är det perfekta valet för varje kvinna som värderar komfort och stil. Tillverkad av högkvalitativt ekologiskt läder kombinerar dessa sommarflip flops elegans och avslappnad karaktär, vilket gör dem till ett perfekt komplement till vardagliga stiliseringar.

Black Sergio Leone Flip Flops är en klassiker som aldrig går ur modet. Tack vare införandet är det extremt enkelt att ta på sig och ta av dem, och en platt häl med en höjd av 2 cm ger komfort vid varje steg. Denna modell har inte en näsa, som ytterligare betonar deras sommarkaraktär och gör dem perfekta för varma dagar.

Klaffarnas inre är fodrad med ekologiskt läder, vilket säkerställer nöjet att bära och ordentlig fötter ventilation. Deras minimalistiska design utan mönster innebär att de matchar många olika stilar - från vardagliga byxor till sommarklänningar.

Romerska flip flops från Sergio Leone ser inte bara vackra ut utan är också praktiska. De kommer att göra varje steg lätt och bekväma. Tillverkarens ursprungliga förpackning gör dem till en bra presentidé. Välj kvinnors flip flops Black Sergio Leone SK076H och njut av stil och komfort under hela sommaren!

  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: Glida på
  • Producentkod: SK447A
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Romerska flipflops för kvinnor
  • Klack / plattformshöjd: 2

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|