Sergio Leone Sergio Leone Svarta pumpar

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sergio Leone pumps i en universell svart nyans är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och komfort. Tillverkade av estetiskt eko-läder, dessa klassiska slip-on-skor kännetecknas av en stabil 5,5 cm blockklack, vilket gör dem till en perfekt lösning för långa timmar på dina fötter.

Sergio Leone pumps är designade för olika tillfällen och är perfekta för vardagsbruk, fester och kvällsevenemang. Deras tidlösa stil gör dem lätta att kombinera med en mängd olika stilar - från avslappnad till mer elegant.

Denna modell har en rund tå och en inbyggd, förstyvad häl, vilket ytterligare ökar bärkomforten. Innersulan i naturläder ger tillräcklig ventilation och mjukhet, medan den syntetiska sulan med slitbana säkerställer bra grepp på olika underlag.

Tack vare deras klassiska och eleganta utseende kommer Sergio Leone pumps att bli en oumbärlig del av varje garderob. Oavsett säsong kommer dessa slip-on-skor att vara det perfekta komplementet till vilken outfit som helst. I tillverkarens originalförpackning är dessa pumpar också en bra presentidé till en älskad. Välj Sergio Leone och njut av stilen och komforten som dessa pumps erbjuder!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Lås: annan , glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Klack / plattformshöjd: 5.5
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|