D/CEO D/CEO Svarta Fikriya högklackade ankelboots

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta stövlar på Fikriya-posten från D/VD är ett måste i garderoben för varje fashionabla kvinnor. Deras eleganta utseende som betonas av en hög, 8-centimeter häl gör dem perfekta för både varje dag och för speciella tillfällen. En delikat mandelsnäsa ger dem subtiliteter, och den svarta färgen gör att de passar många stilar.

Fikriya -stövlar med uppmärksamhet på detaljer är en kombination av stil och komfort. Tack vare uppvärmningen ger de värme även på svalare dagar, och blixtlåset gör det lättare att ta på sig och ta fart. Plastsula garanterar hållbarhet och god vidhäftning, vilket är oerhört viktigt under vardagliga utmaningar.

Varje kvinna som vill sticka ut från mängden kommer definitivt att uppskatta den här modellen. Fikriya -stövlar är e, vilket kommer att betona din individualitet och ge förtroende. Gör ett val som återspeglar din modestil och njut av den komfort och elegans som erbjuds av dessa unika stövlar.

  • Producentkod: M702 svart
  • Färg: svart
  • Enda material: Plast
  • Näsan: mandel
  • Uppvärmning: Ja
  • Klack / plattformshöjd: 8
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|