Seastar Seastar Svarta arbetsstövlar med snörning på plattformen med stift

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi inbjuder dig att upptäcka ovanliga Seastar -stövlar, som är en idealisk kombination av stil och funktionalitet. Dessa svarta, lackerade arbetare på plattformen kännetecknas av modern design och extraordinär bärande komfort, vilket gör dem till ett utmärkt val för varje tillfälle.

Stövlar är gjorda av högkvalitativa hudimitation och är inte bara snygga utan också miljövänliga. Deras isolering gör dem perfekta för kallare dagar på våren och hösten och under vintermånaderna. Höjden på den övre av 19 cm och styvad häl ger utmärkt stöd för vristen, vilket ökar komforten att bära.

Tack vare spets -up fästning och ytterligare element i form av stift får stövlar originalitet och ögonfall. En rund näsa och 4,5 cm plattform gör dem inte bara bekväma, utan ger också förtroende under vardagliga aktiviteter.

En slitbanesula av plast ger utmärkt vidhäftning, som gör att du kan röra dig fritt på olika ytor. Dessa stövlar passar perfekt in i den avslappnade och rockstilen, vilket gör dem till ett universellt inslag i många stilar.

Seastar Black lackerade stövlar är ett bra förslag för kvinnor som värderar modernt utseende och komfort. De levereras i den ursprungliga rutan och kommer att vara ett bra val för en gåva eller personligt köp. Tveka inte, lägg till dem i din samling idag!

  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Producentkod: DA123P-B
  • Färg: svart
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: lackerat ekologiskt läder
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: plattform
  • Axelbredd: 28
  • Schakthöjd: 19
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Lås: snörda

Tack för att du lägger till din kommentar.

|