Goodin Goodin Svart mocka dam ankelboots med spännen

Produkten är inte tillgänglig ;(

Svarta mocka kvinnors stövlar med spännen från tillverkaren Goodin är ett idealiskt förslag för kvinnor som vill kombinera stil och komfort i vardagliga stiliseringar. Dessa stövlar är gjorda av högkvalitativa ekologiska mocka läder och ser inte bara eleganta ut utan är också miljövänliga.

Stövlarna har en inbyggd, förstyvad häl, som säkerställer stabilitet och komfort att bära. En slät plastsula garanterar god vidhäftning, och deras avslappnade stil gör dem perfekta för en daglig basis. En rund näsa och en fullständig, bekväm front ger dem klass och elegans.

Tack vare uppvärmningen är dessa modeller idealiska för svalare dagar, och höjden på den övre nå vristen och hälhöjden på 6 cm ger optimalt stöd för foten. Kardborrfästning och en skjutreglage gör det lättare att ta på sig och ta av stövlar, vilket gör dem till ett praktiskt val för upptagna kvinnor.

Svarta Goodin -stövlar är inte bara ett modernt kläder, utan också en funktionell och bekväm modell som passar perfekt med olika stiliseringar. Tack vare bredden på de övre 26 cm och den ursprungliga förpackningen är de också en bra presentidé. Välj stil och komfort - lägg på svarta mocka kvinnors stövlar med goodin spännen.

  • Producentkod: GD-FL2207B
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 26
  • Schakthöjd: 19
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Modell: Svart mocka dam ankelboots med spännen
  • Höjd: för fotleden
  • Klack / plattformshöjd: 6
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: Kardborre , på låset

Tack för att du lägger till din kommentar.

|