SHELOVET Ankelboots i svart mocka med Shelovet-spänne
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 3 - 6 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Ankelboots i svart mocka med Shelovet-spänne
Svarta mocka stövlar med Shelovet Buckle - Komfort och stil varje dag
Eleganta, tidlösa kvinnors Shelovet -stövlar i en svart, mocka finish är ett förslag för svalare dagar - höst, vinter och vår. Tillverkad av ekologiskt mocka läder (imitation mocka) kombinerar en fashionabla look med praktiska lösningar: isolering ger termisk komfort, och den styvade hälen stabiliserar foten när du går.
Nyckelfunktioner:
- Yttre material: Ekologiskt läder Suede (Imitation Suede)
- Internt material och insats: Textil/tyg (100%)
- Uppvärmning: ja
- CLASP: Praktisk skjutreglage för bekväm insättning + dekorativ spänne
- Näsa: rund, full
- Hältyp: kil/platt häl 4,5 cm hög
- Övre höjd: ca. 13 cm (fotled)
- Bredd på ovandelen: 24 cm
- Sole: slät, plast, svart
- Svart färg
- Stil: Casual - Perfekt varje dag
- Förpackning: originalkartong
- Vikt med förpackning: Ca. 1,2 kg
Varför är det värt:
- Universal, svart färg och minimalistisk design med klämman matchar många stilar - från jeans till klänningar och kjolar.
- Uppvärmning och en solid sula fungerar på svalare dagar, vilket säkerställer komfort och stabilitet.
- Ekologiskt mocka läder snyggt imiterande naturlig mocka ger en elegant utseende utan användning av djurmaterial.
Verktygsråd:
- För avslappnade uppsättningar väljer du matchade jeans eller leggings som är insatta i den övre; För mer feminina stiliseringar, kombinera med en MIDI -klänning och tjocka strumpbyxor.
- Rengöring: Ta bort smuts regelbundet med en mjuk mockaborste, undvik allvarligt. Rekommenderad impregnering för mocka före den första användningen och regelbundet under säsongen.
- Storleksval: Skor har en standardpassning; Personer med en bredare fot kan kontrollera den tillgängliga storleken eller prova i butiken.
Svarta mocka Shelovet -stövlar är ett praktiskt och snyggt val för dagliga utflykter - varma, bekväma och universella. Om du vill kan jag förbereda ett kort förslag om att beskriva produkten till butikens webbplats eller versionen förkortas till produktkortet.
- Producent: SHELOVET
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor SHELOVET
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: svart
- Färg på sulan: svart
- Innersula: tyg
- Yttre material: ekologiskt mockaskinn
- Modell: Ankelboots i svart mocka med spänne
- Näsan: runda
- Uppvärmning: Ja
- Typ av häl: platt häl
- Axelbredd: 24
- Schakthöjd: 13
- Klack / plattformshöjd: 4.5
- Höjd: för fotleden
- Dominant mönster: utan mönster
- Lås: spänne , glida på
- Producentkod: 5773B
Tack för att du lägger till din kommentar.