Sergio Leone Stövlar Workers Isolated Trappers Sergio Leone TR761 Black svart

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar eleganta och funktionella Sergio Leone TR761 isolerade arbetarstövlar i svart, som är ett perfekt val för kallare dagar. Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, dessa ankelboots kombinerar modern design med komfort att bära.

Insidan av skorna är täckt med varm, behaglig päls, som ger tillräcklig värmeisolering, vilket gör dem perfekta för vinterpromenader. Det flexibla materialet i ovandelen anpassar sig perfekt till benet, vilket säkerställer komfort när du går. Den massiva syntetiska sulan framhäver inte bara karaktären hos dessa stövlar, utan säkerställer också stabilitet och komfort vid varje steg.

Den övre höjden är 13,5 cm och i kombination med en platt klack och en extra plattform på 3 cm erbjuder dessa ankelboots den perfekta kombinationen av stil och komfort. Slip-on spännet gör den enkel att ta av och på, vilket är en extra fördel i vardagsbruk.

Vi uppmuntrar dig att läsa storlekstabellen för att välja den perfekta storleken beroende på dina preferenser. Sergio Leone TR761 ankelboots är ett förslag för kvinnor som värdesätter mode, komfort och högkvalitativt utförande. Använd deras universella svarta färg för att skapa många stilar för olika tillfällen. Missa inte möjligheten att lägga till dessa unika ankelboots till din samling!

  • Axelhöjd (cm): 13,5 cm
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: platt häl
  • Axelbredd: 12
  • Klack / plattformshöjd: 5
  • Lås: annan , glida på
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: Övrig
  • Näsan: runda
  • Höjd: för fotleden
  • Schakthöjd: 13.5
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|