Vinceza Snygga VINCEZA sandaler svart silver-

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga VINCEZA-sandaler i svart med silveraccent är det perfekta valet för kvinnor som värdesätter elegans och komfort i sommarstyling. Dessa unika sandaler utmärks av sin klassiska design, som är perfekt för olika typer av fester och evenemang.

Ovandelen av sandalerna är gjord av ekologiskt mockaskinn, med öppna tår och ett moderikt silverband på handleden, som attraherar ögat och ger skorna en subtil glans. Öppna klackar och en tunn rem med ett snyggt spänne säkerställer en bekväm passform och stabilitet när du bär.

VINCEZA sandaler har en klack på 8,5 cm vilket gör att benen ser smalare ut och silhuetten ser elegant ut. Plastsulan är slät, vilket säkerställer komfort och lätthet, och de ekologiska materialen som används för att tillverka innersulan ökar dessutom bärkomforten.

Oavsett tillfälle - oavsett om det är en utekväll, en fest eller en fest - kommer dessa sandaler att perfekt komplettera varje styling och lägga till chic och karaktär till den. Välj VINCEZA sandaler och välj mode och stil i dina vår- och sommaroutfits!

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart , silver-
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 8.5
  • Lås: spänne

Tack för att du lägger till din kommentar.

|