Sergio Leone Snygga svarta högklackade damsandaler från Sergio Leone

Produkten är inte tillgänglig ;(

Stylish Women's Sandals på en svart högklack från den berömda tillverkaren Sergio Leone är ett utmärkt val för kvinnor som vill betona deras elegans och modesmak. Dessa klassiska sandaler har utformats för exceptionella tillfällen, till exempel kvällsevenemang eller fester, där varje detalj är viktig.

Tillverkad av ekologiskt läder av hög kvalitet, både den yttre och inre delen av skorna säkerställer komfort i alla situationer. Hälen är byggd -up och stelad, vilket ytterligare ökar deras stabilitet och komfort. En slät plastsula gör att sandalerna inte bara är hållbara utan också eleganta.

Den 8 cm höga hälen ger figuren smalhet, och den öppna näsan imponerar med lätthet och gör dem perfekta sandaler för våren och sommaren. Fästning i form av ett spänne gör att du enkelt kan passa skorna på foten, vilket garanterar att de är bekväma att bära under lång tid.

Kvinnors Sergio Leone -sandaler i svart är synonymt med elegans, idealisk för styling för alla tillfällen. Låt dessa modetillbehör berika din garderob och låt dig känna dig speciell! Tillhandahålls i den ursprungliga förpackningen kommer de också att vara en bra presentidé.

  • Producentkod: SK-431B
  • Färg: svart
  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: stift
  • Klack / plattformshöjd: 8.0
  • Lås: spänne

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|