Vinceza Snörstövlar för kvinnor på hög klack, varmt naturläder, svart Vinceza 91110

Otillgänglig produkt ;(

Vi presenterar snörda kvinnors höga klackar från det berömda Vinceza -märket, modell 91110. Dessa eleganta stövlar gjorda av högkvalitativa naturläder är det perfekta valet för den kommande hösten/vintersäsongen. Tack vare en stabil häl med en höjd av 5,5 cm erbjuder de komfort att bära även på svalare dagar.

Stövlarna har utformats för funktionalitet, så du hittar både snörning och ett extra dragkedja, vilket gör det lättare att ta på sig och ta fart. Deras rundade näsor och höjden på den övre av 16 cm ger ett fashionabelt utseende och skyddar samtidigt kuben väl.

Inuti stövlarna finns isolering gjord av en skorfilt, som avsevärt ökar användningen av användningen och gör att du kan känna värme på vinterdagarna. Dessutom ger den dekorativa detalj som placeras på sidan av den övre delen en unik karaktär.

Vincez 91110 stövlar finns i en klassisk svart färg, är perfekta för många avslappnade och mer eleganta stiliseringar. Föreslå en storlekstabell när du väljer rätt storlek.

Sammanfattningsvis, om du letar efter fashionabla, bekväma och varma stövlar för hösten/vintersäsongen, missa inte möjligheten att lägga till en unik modell från Vincez till din garderob.

  • Axelhöjd (cm): 16
  • Axelbredd (cm): 10
  • Producentkod: 91110 BK LÄDER LÄDER
  • Färg: svart
  • Färg på sulan: svart
  • Enda material: material
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: Snörstövlar för kvinnor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Typ av häl: posta
  • Höjd: för fotleden
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Klack / plattformshöjd: 5.5
  • Lås: på låset , snörda

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|