Goodin Goodin Slip-on silverpumpar silver-

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Goodin silver slip-on pumps. Dessa klassiska damsandaler kombinerar modern design med tidlös stil, perfekta för en mängd olika tillfällen, från fester till kvällsfester.

Pumparna är gjorda av mjukt läderimitation, både på utsidan och insidan, vilket säkerställer bärkomfort hela dagen. Dessutom garanterar ekologiskt läder på innersulan och en syntetisk sula hållbarhet och lätt konstruktion. En rund tå och en 2 cm platt klack gör skorna bekväma och stabila, vilket gör dem till ett idealiskt val för vår- och sommardagar.

Tack vare sin metalliska finish är dessa pumps iögonfallande och ger glans till alla kläder. Den klassiska stilen gör dem lätta att kombinera med olika outfits – från eleganta klänningar till avslappnade stilar.

Produktens vikt på endast 0,6 kg gör den lätt att bära och förvara. Levereras i tillverkarens originalkartong, de är en perfekt presentidé.

Goodin pumps är ett idealiskt val för kvinnor som värdesätter kombinationen av stil och komfort. Välj silver Goodin-pumpar och känn dig speciell i varje situation!

  • Innersula: konstgjort läder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: platt häl
  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: silver-
  • Enda material: syntetisk
  • Klack / plattformshöjd: 2.0
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|