Goodin Goodin Snygga sandaler med glitter silver- grå

Produkten är inte tillgänglig ;(

Snygga Goodin-sandaler i silvergrå är ett perfekt val för varje kvinna som vill lägga till elegans till sin styling. Dessa klassiska sandaler med glitterfinish kommer att vara perfekta för både vardagsbruk och speciella tillfällen, som utekvällar eller fester.

Sandalerna har en öppen klack och en praktisk stängning med spänne, vilket säkerställer komfort och stabilitet. Den höga, 9,5 centimeter långa hälen i form av ett stolp ger en smal figur till figuren och är samtidigt bekväm att bära. Den släta sulan av plast garanterar hållbarhet och tillräckligt grepp.

Tack vare användningen av högkvalitativa material, som naturligt läder på insidan och konstläder på utsidan, är Goodins sandaler inte bara snygga, utan också funktionella. Deras eleganta och klassiska stil gör att de matchar perfekt med olika outfits, och glittermönstret ger dem en unik lyster.

Perfekt för vår- och sommarsäsongen, Goodin sandaler är ett måste i varje kvinnas garderob. Investera i dessa unika skor och njut inte bara av komfort, utan också en fashionabel look!

  • Näsan: ingen näsbit
  • Ytterligare egenskaper: metallisk
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: silver- , grå
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: Övrig
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 9.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: spänne

Tack för att du lägger till din kommentar.

|