D/CEO D/CEO Silverbalettkläder med patenterad tå, fäst med Jaures kardborreband silver-

Otillgänglig produkt ;(

Silver Ballerinas med en lackerad näsa fäst med kardborrbrännare från D/CEO är den perfekta kombinationen av stil, komfort och praktik. Dessa skor är designade för moderna kvinnor som värderar elegans i vardagliga stiliseringar och kommer säkert att locka uppmärksamhet.

Silver Ballerinas är tillverkade av högkvalitativt ekologiskt läder, inte bara extremt chic ut utan är också miljövänliga. Den runda näsan ger dem delikatess, och den lackerade finishen introducerar en anteckning om lyx, vilket gör dem till ett perfekt komplement till både avslappnade och mer formella kläder.

Jaures -modellen kännetecknas av en kardborrstängning, som underlättar snabbt att sätta på och ta fart, och samtidigt ger en perfekt passform för foten. Att bära komfort är en prioritering, vilket gör dessa ballerinas till ett bra val under långa dagar på jobbet, promenader eller möten med vänner.

Den sulan som är gjord av gummi ger tillräckligt grepp, vilket gör att ballerinor inte bara är eleganta utan också funktionella. Deras minimalistiska design utan mönster gör att de är perfekt blandade med olika element i garderoben.

Vänta inte längre! Berika din samling skor med dessa silverballerinor med en lackerad näsa fäst med kardborrbrännare och njut av stilen och komforten varje dag. Detta är ett utmärkt val för varje modern kvinna!

  • Uppvärmning: Inte
  • Producentkod: 168-16 Silver
  • Färg: silver-
  • Enda material: Gummi
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 2
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: Kardborre

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|