Seastar Seastar Sexiga lårhöga stövlar röd

Produkten är inte tillgänglig ;(

Vi presenterar röda Seastar-musketörer, som är det perfekta valet för kvinnor som vill lägga till lite elegans och sexappell till sin garderob. Dessa klassiska stövlar, som når över knäet, kännetecknas inte bara av sin fashionabla färg, utan också av ett noggrant raffinerat snitt som framhäver figurens fördelar.

Seastar musketörer är utrustade med en bekväm 11-centimeter hög klack, som inte bara visuellt slimmar benen, utan också tillför självförtroende till varje kvinna. Tack vare den runda tån och dragkedjan är de bekväma att bära och lätta att ta på, vilket gör dem till ett idealiskt val för varje dag och mer speciella tillfällen.

Tillverkade av högkvalitativt ekologiskt mockaläder, de är inte bara snygga, utan också ekologiska. Även om de inte är isolerade kommer de att vara ett perfekt komplement till både höst- och vårstilar.

Seastar stövlar över knäet kommer säkerligen att dra till sig uppmärksamhet, och deras klassiska design gör att de passar perfekt med en mängd olika outfits - från luftiga klänningar, genom passformade byxor, till korta shorts. Varje kvinna kommer att hitta ett sätt att använda dem stilfullt.

Dessa unika skor finns i tillverkarens originalförpackning och är ett måste i varje moderiktig garderob. Vänta inte, lägg till dem i din samling idag!

  • Dominant mönster: utan mönster
  • Typ av häl: Posta
  • Innersula: Tyg
  • Näsan: Runda
  • Yttre material: Ekologiskt sämskskinn
  • Schakthöjd: Ovanför knät
  • Uppvärmning: Nej
  • Färg: Röd
  • Klack / plattformshöjd: 11.0
  • Lås: på låset
  • Enda material: syntetisk
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Samling: KeeShoes

Tack för att du lägger till din kommentar.

|