Sergio Leone Sergio Leones sandaler på en guld Adrianna hög klack gyllene
Produkten är inte tillgänglig ;(
- Paketet skickas inom 7 - 10 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstider till olika länder
- Pengarna tillbaka garanti
Se även
Detaljer: Sergio Leones sandaler på en guld Adrianna hög klack gyllene
Sergio Leone Golden Adrianna högklackade sandaler är ett perfekt val för varje kvinna som vill kombinera elegans med komfort. Dessa unika sandaler, gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder, framhäver figuren subtilt tack vare en delikat 8 cm hög klack. Den klassiska modellen, fäst med ett spänne runt vristen, säkerställer stabilitet och komfort under gång.
Insidan av sandalerna har ett mjukt läderinlägg som tar hand om dina fötter, vilket gör att du kan bära dem under lång tid utan att känna något obehag. Den öppna, runda tån ger lätthet och gör sandalerna perfekta för sommarstyling. Den gyllene färgen gör denna modell extremt universell och passar perfekt med en mängd olika outfits - från eleganta klänningar till vardagsjeans.
Tack vare avsaknaden av mönster blir dessa sandaler en perfekt bakgrund för olika accessoarer och smycken, och deras klassiska snitt gör dem till ett tidlöst inslag i garderoben. När du väljer storlek är det värt att använda storlekstabellen för att korrekt passa sandalerna till din fot.
Sergio Leone Gold Adrianna högklackade sandaler är ett oersättligt tillskott till varje kvinnas sommarkollektion, som kombinerar stil, elegans och komfort i ett. Se själv hur många möjligheter den här modellen erbjuder och ge dig själv lite lyx i din vardagliga styling!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Sandaler > Skor Sergio Leone
- Uppvärmning: Brist
- Samling: KeeShoes
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: konstgjort läder
- Näsan: ingen näsbit
- Typ av häl: stift
- Klack / plattformshöjd: 8
- Lås: spänne
- Dominant mönster: utan mönster
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: gyllene
Tack för att du lägger till din kommentar.