Sergio Leone Sergio Leone W SK39J nakenpatentpumpar rosa

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck pumparna på Sergio Leone lackerade stolpen i SK39J nakenrosa - det perfekta valet för kvinnor som värderar elegans och komfort. Dessa snygga skor kombinerar stil och extravagans, tack vare vilka de är perfekta för olika tillfällen - både dagligen och speciella utflykter.

Den övre delen av ekologiskt läder av hög kvalitet säkerställer hållbarhet och effektivt, glänsande utseende, medan naturläderinsatsen garanterar tröst hela dagen. Den 7,5 cm höga hälen förlänger optiskt benen, och samtidigt säkerställer stabilitet, vilket gör dessa pumpar till ett idealiskt val för varje kvinna.

Finns i en fashionabla rosa färg, Sergio Leone pumpar i SK39J blandar perfekt in med olika stiliseringar, vilket ger dem en feminin karaktär. Fästelementet utan justering gör att du lägger på skor snabbt och bekvämt.

Vänta inte - ange en anteckning om elegans till din garderob med Sergio Leone -pumpar! Tillverkarens ursprungliga förpackning i form av en låda gör dem också till en perfekt gåva för en älskad. Välj komfort och stil som pumpar erbjuder på stolpen från Sergio Leone!

  • Färg: rosa
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Modell: Pumpar på Sergio Leone lackerade stolpen i
  • Lås: annan
  • Producentkod: BM187738

Tack för att du lägger till din kommentar.

|