Sergio Leone Sergio Leone SP013 SK432D sportskor vit

Produkten är inte tillgänglig ;(

Sergio Leone SP013 SK432D Sportskor är det perfekta valet för kvinnor som värderar både stil och komfort varje dag. Dessa eleganta, vita sneakers kännetecknas inte bara av fashionabelt utseende, utan också med fast kvalitet.

Den övre delen av skorna var gjord av naturläder av hög kvalitet, vilket säkerställer utmärkt andningsbar komfort. En 3 cm tjock gummisula garanterar god vidhäftning och stabilitet på olika ytor. Skorna är fästa med snören, vilket gör att du enkelt kan anpassa dem till fotens form.

Sportstilen innebär att de kan bäras i många vardagliga situationer - från promenader runt staden, genom shopping, till möten med vänner. Universella färger gör att de matchar många stilar, och deras moderna snitt kommer att ge friskhet till varje blick.

Skorna inre är fylld med ett ekologiskt foder och en läderinsats, vilket säkerställer optimal komfort och friskhet även efter en hel dag med bärning. Det är värt att betona att SP013 SK432D -modellen inte bara är ett fashionabelt tillägg, utan också en praktisk lösning för aktiva kvinnor.

Satsa på elegans och komfort varje dag med Sergio Leone sportskor!

  • Producentkod: BM201396
  • Färg: Vit
  • Yttre material: naturläder
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Lås: snörda
  • Färg på sulan: beige
  • Innersula: naturläder
  • Modell: Sergio Leone sportskor
  • Näsan: runda
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: låg

Tack för att du lägger till din kommentar.

|