Sergio Leone Sandaler med ormtryck Sergio Leone blå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck unik stil och elegans med Sergio Leones Snake Print-sandaler i en vacker blå nyans. Dessa extremt fashionabla damsandaler skapades för varmare sommardagar och olika fester. Deras ovandel är gjord av ekologiskt läder, vilket gör dem inte bara snygga, utan också miljövänliga.

Sandalerna kännetecknas av öppna tår och en inbyggd häl, vilket säkerställer komfort och stabilitet när de bärs. Det hela kompletteras av ett präglat mönster som imiterar blått ormskinn, vilket ger skorna en unik djuraccent. Sandalerna knäpps med ett spänne vilket gör dem lättare att ta på och anpassa efter foten.

Med en 8-centimeters blockklack är dessa eleganta sandaler den perfekta lösningen för utekvällar, fester och andra fester. En bekväm innersula av naturligt läder och en syntetisk sula med slitbana garanterar komfort under långa timmar.

Snake Print Sergio Leone sandaler är det perfekta valet för varje kvinna som vill framhäva sin stil och sticka ut i mängden. Tillsammans med en elegant klänning eller sommarkjol kommer dessa skor säkert att bli en favorit i din sommargarderob. Dröj inte - lägg till lite extravagans till din look med dessa vackra sandaler!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: blå
  • Enda material: syntetisk
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: ingen näsbit
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 8
  • Dominant mönster: djur-
  • Lås: spänne

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|