Sergio Todzi Sergio Todzi Rosa boho loafers
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 1 - 4 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Sergio Todzi Rosa boho loafers
Upptäck unika boho-mockasiner från märket Sergio Todzi som kommer att lägga stil till alla dina outfits. Dessa charmiga rosa mockasiner är ett perfekt val för moderna kvinnor som värdesätter komfort och ett moderiktigt utseende.
Dessa mockasiner är gjorda av högkvalitativt ekologiskt läder och är inte bara miljövänliga utan också extremt hållbara. Läderinnersulan säkerställer komfort hela dagen, vilket gör dessa skor till den perfekta följeslagaren för både vardagliga och speciella tillfällen.
Med en bekväm slip-on-knäppning och en 3 cm klack är dessa loafers lätta att ta på och av, och deras runda tå ger subtil charm. Tack vare sin enkla, minimalistiska design, utan mönster, är Sergio Todzi rosa boho loafers en perfekt bas för många stilar - från casual set med jeans till eleganta klänningar.
Dröj inte! Lägg till dessa snygga loafers till din samling av moderiktiga skor som inte bara kommer att komplettera din look, utan också ge dig komfort och självförtroende vid varje steg. Välj Sergio Todzi och se hur lätt det är att kombinera stil med komfort!
- Producent: Sergio Todzi
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Sergio Todzi
- Färg: rosa
- Yttre material: konstgjort läder
- Innersula: Naturläder
- Lås: glida på
- Dominant mönster: utan mönster
- Näsan: Runda
- Ytterligare egenskaper: brist
- Klack / plattformshöjd: 3.0
Tack för att du har lagt till en kommentar.