Sergio Leone Pumpar på kil Sergio Leone PB767 Snake Black svart

Otillgänglig produkt ;(

Sergio Leone PB767 kilpumpar är det perfekta valet för kvinnor som vill kombinera elegans med komfort. Tillverkade av högkvalitativ ekomocka i en pålitlig svart färg, dessa skor är perfekta för olika stilar - både vardagliga och mer formella tillfällen.

Dessa pumps kännetecknas av en mjuk innersula i naturligt läder, som garanterar komfort även när den bärs hela dagen. Den runda tån tillför subtilitet, och kilhöjden på 7,5 cm gör dem inte bara snygga, utan också mycket bekväma. Med stabilitet, kommer kilen att vara en perfekt lösning för kvinnor som värdesätter komfort och samtidigt vill lägga till lite höjd.

Sergio Leone PB767 pumps är en produkt skapad för fashionabla kvinnor som inte vill ge upp komforten. De är det perfekta komplementet till både casual och eleganta outfits. Tack vare sin enkla design utan mönster är de lätta att kombinera med andra garderobsartiklar.

Varje par pumpar kommer i tillverkarens originalkartong, vilket gör dem perfekta som present. Vi uppmuntrar dig att kolla in hela kollektionen av Sergio Leone-skor och noggrant välja din storlek enligt tabellen.

Vänta inte! Välj elegans och komfort i ett - välj Sergio Leone PB767-pumpar.

  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: ekologiskt mockaskinn
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: buskin
  • Klack / plattformshöjd: 7.5
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Uppvärmning: Brist
  • Axelhöjd (cm): 5,5
  • Samling: KeeShoes
  • Lås: annan , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|