Sergio Leone Patent Sergio Leone pumpar svart

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och komfort med Sergio Leone patentpumpar i en klassisk svart färg. Dessa damskor är ett perfekt val för alla tillfällen - från familjefester, till kvällsfester till vardagsutflykter.

Pumparna är designade med kvinnors komfort i åtanke. De har en inbyggd, förstyvad häl och en slät sula av syntetiskt material, vilket garanterar stabilitet och komfort vid användning. Tack vare en 4,5 cm hög klack ger de inte bara en stilren look, utan även rörelsefrihet.

Gjorda av högkvalitativt lackläder, pumparna ser exceptionellt eleganta ut, och deras runda tå ger subtilitet. Insidan av skorna är färdig i en attraktiv kombination av konstläder och naturläder, vilket säkerställer tillräcklig ventilation och komfort under användning.

Innersulan i naturläder ökar dessutom bärkomforten, och slip-on-designen gör dessa pumps extremt praktiska - perfekta för snabba utflykter. De förekommer i KeeShoes-kollektionen, som kombinerar klassisk stil med ett modernt förhållningssätt till mode.

Låt Sergio Leone pumps bli en oumbärlig del av din garderob. De matchar perfekt med eleganta klänningar, kjolar och casual outfits, vilket ger elegans och sofistikering. Välj komfort och kvalitet, som kombinerat i dessa skor säkert kommer att uppfylla dina förväntningar!

  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Enda material: syntetisk
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: konstgjort läder
  • Näsan: runda
  • Typ av häl: posta
  • Klack / plattformshöjd: 4.5
  • Lås: annan , glida på
  • Ytterligare egenskaper: lackerad
  • Dominant mönster: utan mönster

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|