D.Franklin Pälsfodrade snöstövlar D.Franklin DFSH370013 kamel brun

Otillgänglig produkt ;(

Snöstövlar isolerade med päls D.Franklin DFSH370013 i kamelfärg är det perfekta valet för vinterdagar. Dessa kvinnors skor är gjord av högkvalitativ mikrofibertyg och kombinerar modern design och funktionalitet. Genom att inbäddas på en solid sule gummipast ger de utmärkt vidhäftning, vilket är oerhört viktigt under vinterförhållanden.

Ett enkelt snitt och ett syntetiskt foder isolerat med pälsgarantikomfort och värme även på de kallaste dagarna. Höjden på den övre av 17 cm och tjock snörning gör att du perfekt kan matcha foten, vilket gör att du njuter av full rörelsefrihet.

Höjden på plattformen på 3 cm ger något höjd utan att förlora komfort. Snöstövlar D.Franklin är inte bara ett praktiskt val, utan också ett fashionabelt inslag i vintergarderoben, som säkert kommer att tilltala varje kvinna.

Oavsett om du planerar en promenad runt vinterstaden eller kopplar av i sluttningen, kommer dessa snöstövlar att fungera i alla situationer. Tveka inte - lägg till dem i din samling idag och njut av stilen och komforten under hela säsongen!

  • Ytterligare egenskaper: päls
  • Producentkod: BM213236
  • Färg: Brun
  • Innersula: tyg
  • Yttre material: tyg
  • Schakthöjd: 17
  • Uppvärmning: Ja
  • Höjd: hög
  • Lås: snörda , glida på

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|