Sergio Leone Ormtryck Sergio Leone pumps mångfärgad
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Ormtryck Sergio Leone pumps mångfärgad
Upptäck unik stil och djärvhet med Snake Print pumps från Sergio Leone! Dessa mångfärgade skor, dekorerade med ett fashionabelt ormmotiv, är ett perfekt val för kvinnor som inte är rädda för att sticka ut. Perfekt för både vardagsbruk och speciella tillfällen, med en platt klack på bara 2 cm, kommer dessa pumps att ge komfort hela dagen.
Tillverkade av högkvalitativa material, pumparna har en överdel av textilmaterial och insidan är avslutad med naturligt läder, vilket garanterar komfort att bära. Den runda tån och den mjuka, inbyggda hälen gör att skorna sitter perfekt på foten och deras syntetiska sula med slitbana säkerställer bra grepp på olika underlag.
Perfekt för olika tillfällen - från fester, genom kvällsfester, till vardagsstyling. Snake Print-pumpar utmärker sig inte bara genom sin stil, utan också genom sin mångsidighet, som matchar en klassisk, elegant och avslappnad look.
Missa inte chansen! Med rabattkoden TEST2 får du 20% rabatt på ditt köp. Känn dig speciell i Sergio Leone pumps och unna dig lite lyx när som helst!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Pumps > Skor Sergio Leone
- Ytterligare egenskaper: brist
- Samling: KeeShoes
- Färg: mångfärgad
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: Övrig
- Näsan: runda
- Typ av häl: platt häl
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Dominant mönster: djur-
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.