Nikopol Nikopol 517 vinterstövlar svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Nikopol 517 vinterstövlar i svart är ett perfekt val för kallare dagar, som kombinerar elegans och komfort. Dessa snygga skor från det polska märket Nikopol är gjorda av högkvalitativt nubuck naturläder, vilket garanterar inte bara ett attraktivt utseende, utan också hållbarhet och komfort att bära. Ovandeln, cirka 14 cm hög, kramar om fotleden och ger extra värme, och isoleringen av tjockare skofleece gör dem till en idealisk lösning för vinterpromenader.

517 stövlar kännetecknas av en platt klack med en höjd på 3,5 cm, vilket gör dem extremt stabila och bekväma vid lång användning. Deras universella, minimalistiska design gör dem perfekta för en mängd olika stilar - från vardagliga set till mer formella tillfällen.

Tack vare deras högkvalitativa utförande och tidlösa utseende är Nikopol 517-stövlar en investering för många säsonger. Låt dessa unika skor bli en oersättlig del av din vintergarderob!

  • Yttre material: Naturläder
  • Typ av häl: Platt häl
  • Innersula: Övrig
  • Dominant mönster: utan mönster
  • Ytterligare egenskaper: brist
  • Färg: svart
  • Klack / plattformshöjd: 3.5

Tack för att du lägger till din kommentar.

|