Vinceza Vinceza Mockaskor på en bar svart
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Vinceza Mockaskor på en bar svart
Upptäck elegans och komfort med högklackade ankelboots i svart mocka från Vinceza! Dessa modeikoner designades för kvinnor som vill känna sig snygga varje dag utan att ge avkall på komforten. Tack vare noggrant utförande passar stövlarna perfekt till foten och lägger till chic till hela looken.
Med en klackhöjd på 8 cm förlänger dessa ankelstövlar visuellt benen och ger figuren en smalare look. Deras klassiska svarta färg gör dem extremt universella - de passar perfekt till olika stilar, både avslappnade och eleganta. Oavsett om du ska på ett möte med vänner eller på en kvällsfest kommer dessa ankelboots att vara ett utmärkt val.
Den isolerade insidan säkerställer komfort även kallare dagar, och dragkedjan gör det enkelt att ta av och på skorna. Med en lätt, syntetisk sula som är slät, kan du röra dig fritt på en mängd olika ytor samtidigt som du känner dig säker och stabil.
Vinceza ankelboots är inte bara skor, utan ett modemust-have i höst och vinter. Vänta inte längre - berika din samling med dessa unika stövletter i mocka som säkert kommer att glädja dig och locka andras uppmärksamhet!
- Producent: Vinceza
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Stövlar > Skor Vinceza
- Ytterligare egenskaper: brist
- Uppvärmning: Ja
- Höjd: för fotleden
- Klack / plattformshöjd: 8.0
- Dominant mönster: utan mönster
- Samling: KeeShoes
- Färg: svart
- Enda material: syntetisk
- Innersula: Tyg
- Yttre material: Övrig
- Näsan: Runda
- Typ av häl: posta
- Axelbredd: 24
- Schakthöjd: 11
- Lås: på låset
Tack för att du har lagt till en kommentar.