Vinceza Mockasinskor med en Vinceza 18107 dekoration grå

Otillgänglig produkt ;(

Upptäck elegans och bekvämlighet i Vincez 18107 loafers i en skugga av grå. Dessa unika skor, gjorda av naturläder av hög kvalitet, är det perfekta valet för kvinnor som värderar stil och komfort.

Vincez -loafers kännetecknas av ett klassiskt snitt, som perfekt passar in i olika feminina stiliseringar, från avslappnad till mer formell. De är dekorerade med den ursprungliga kedjan och lägger till anteckningar om modernitet och elegans, vilket gör dem inte bara till ett funktionellt element i garderoben, utan också ett modeuttalande.

Satt på en bekväm häl med en höjd av 3,5 cm ger skor optimal komfort under dagen, vilket gör dem till idealiska följeslagare både på jobbet och under sociala sammankomster. Den runda näsan betonar deras klassiska karaktär, och den grå färgen gör dem universella och enkla att kombinera med andra element av kläder.

Vincez loafers skor är ett bra val för moderna kvinnor som vill kombinera komfort, kvalitet och fashionabla design. Beställ dem i den ursprungliga tillverkarens förpackning och gå med i gruppen kvinnor som fokuserar på snygga lösningar!

  • Producentkod: BM219328
  • Ytterligare egenskaper: kedja
  • Färg: grå
  • Innersula: naturläder
  • Yttre material: naturläder
  • Modell: Vinceza loafers skor
  • Näsan: runda
  • Klack / plattformshöjd: 3.5

Tack för att du har lagt till en kommentar.

|