Sergio Leone Lords snake print Sergio Leone grå mångfärgad
Otillgänglig produkt ;(
- Leveransen kommer att skickas inom 4 - 7 arbetsdagar
- Kontrollera leveranstiderna till olika länder
- Återbetalningsgaranti
Se även
Information: Lords snake print Sergio Leone grå mångfärgad
Upptäck elegans och komfort i ett tack vare ormtrycksherrar från Sergio Leone. Dessa grå loafers med ett flerfärgat ormmönster är den perfekta kombinationen av modedesign och komfort att bära. Tillverkade av högkvalitativt naturligt läder, dessa skor ser inte bara bra ut, utan ger också fullständig rörelsefrihet.
Utan klack och med rund klack är lords ett perfekt val för vår- och sommardagar. Tack vare slip-on-designen går det snabbt och enkelt att ta på dem. Sulan av syntetiskt material med slitbana ger tillräckligt grepp och hållbarhet, vilket gör dem idealiska för både avslappnad och elegant styling.
Insidan av skorna är fodrad med högkvalitativt naturläder, vilket gör dem extremt bekväma även när de bärs under lång tid. Sergio Leone-modeller kommer säkerligen att komplettera dina vardagliga och mer formella stilar och ge dem en unik karaktär.
Matcha dem med dina favoritbyxor eller klänning och skapa en unik look för varje dag eller viktiga tillfällen. Låt dig ryckas med av modegalenskapen med ormtrycksherrar från Sergio Leone!
- Producent: Sergio Leone
- Relaterade kategorier: Kvinnor > Kvinnor > Mockasiner > Skor Sergio Leone
- Typ av häl: utan häl
- Samling: KeeShoes
- Ytterligare egenskaper: brist
- Färg: grå , mångfärgad
- Enda material: syntetisk
- Innersula: naturläder
- Yttre material: Övrig
- Näsan: runda
- Klack / plattformshöjd: 2.0
- Dominant mönster: djur-
- Lås: annan , glida på
Tack för att du har lagt till en kommentar.