Sergio Leone

Läderpumpar på en pelare Sergio Leone PB291 Svart

Produkten är inte tillgänglig ;(

Upptäck elegans och komfort i klassiska Sergio Leone PB291 högklackade pumps i svart. Dessa unika skor, skapade för moderna kvinnor, kombinerar tidlös stil med utmärkt utförande. Den låga hälen (4,5 cm) säkerställer stabilitet, vilket gör dem perfekta för både kontoret och kvällsutflykterna.

Den naturliga lädersulan garanterar en behagligt varm känsla när den bärs, vilket möjliggör långvarig användning utan att oroa dig för obehag. Dessutom ser det miljövänliga yttre lädret inte bara imponerande ut utan är också miljövänligt.

Den övre höjden på 5,5 cm och den runda tån ger mångsidighet, vilket gör att den enkelt kan matchas till olika stilar. Sergio Leone PB291 pumpar är ett perfekt val för varje kvinna som värdesätter elegans och komfort.

Hitta din storlek i bordet skräddarsytt efter dina behov och komplettera din kollektion av moderiktiga skor. Vi erbjuder även tillverkarens originalförpackning, vilket gör den till en idealisk present. Missa inte möjligheten att köpa dessa tidlösa pumps!

  • Uppvärmning: Brist
  • Övre höjd: 5,5 cm
  • Samling: KeeShoes
  • Färg: svart
  • Innersula material: naturligt läder
  • Yttermaterial: eko läder
  • Modell: Sergio Leone PB291 högklackade pumps
  • Typ av häl: platt häl
  • Fetma: G
  • Klack/plattformshöjd: 4.5
  • Lås: andra , slip-on
  • Ytterligare funktioner: brist
  • Nosek: runda
  • Dominerande mönster: inget mönster
  • Hälhöjd (cm): 4,5 cm
  • Övre höjd (cm): 5,5 cm

Tack för att du lägger till din kommentar.

|
|